Dyson

DYSON DC52 TOTAL ANİMAL 1300W - 5 YIL HAKMAN GARANTİLİ

0,00 TL
Kısa Ürün Açıklaması ÜCRETSİZ KARGO
Not
:
Kampnaya Ürünü: İndirim +Vade Farksız Taksit Fırsatı  
ÜCRETSİZ KARGO
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • DYSON DC 52 TOTAL ANİMAL  1300 W ÇEKİŞ GÜCÜ 

  DYSON TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ 5 YIL  HAKMAN GARANTİLİ

  *1300 Watt motor gücü*Dyson Cinetic™ siklon teknolojisi *Motor öncesi filtre yok, filtre bakımı yok

  *Ömür boyu kullanılan, yıkanmayan motor sonrası filtre

   *263 Air Watt sabit emiş gücü

   *83 dBa ses seviyesi

  *7.8 kg *24.8 Litre/saniye hava akımı

  *6.5 m kablo uzunluğu *Alerjenleri yakalar, daha temiz hava çıkışı sağlar

  *Karbon Fiber Türbin Başlık

  *Tangle Free Türbin Başlık

  *Körüklü sert zemin aparatı

  *Fırçalı Flexi Aparat

  *Hijyenik ve kolay hazne boşaltımı *Otomatik kablo sarma 

  Dyson Cinetic? siklon teknolojisi

  Dyson'ın 54 en küçük ve en verimli siklonu daha fazla mikroskobik tozu ve kiri ayrıştırmak için yüksek merkezkaç kuvveti ile çalışır. Yüksek titreşimli uçları sayesinde siklon ağızlarının tıkanması engellenmiştir. Siklonların etkili çalışması ile filtreye gerek kalmaz.

  Dyson Cinetic? siklon teknolojisi
  Ball? teknoloji

  Dyson Ball? elektirik süpürgeleri diğer süpürgelere göre çok farklı hareket etmektedir. Dyson, Ball? teknolojisi sayesinde, bir top üzerinde her yöne kolaylıkla hareket ederek mobilyalara ve engellere takılmadan düzgün ve rahat bir kullanım sağlar. Topun kenarları sürtünmeyi azaltacak biçimde tasarlanmıştır ve makinenin halının kılları arasında gömülmesini engeller.

  Ball? teknoloji
  Toz torbasız

  Yüksek verimli Dyson Cinetic? siklon teknolojisi sayesinde motor öncesi filtreye gerek yoktur ve motor filtresi bakıma ihtiyaç duymaz. Böylece filtre değişimi yada filtrenin yıkanması gerekmez. Ayrıca toz torbası ve emiş gücü kaybı da yoktur.

  Toz torbasının satın alınmadığı ve
  Daha etkin kontrol ile takip

  Dyson Ball? teknolojisine sahip elektrik süpürgeleri merkezi yönlendirme mekanizmasına sahiptir. Ağırlık merkezi, makinenin merkezinde konumlandırılmıştır böylece makine kendi ekseni etrafında kolaylıkla döner. Zor hareketler yapmanıza gerek yoktur.

  Daha etkin kontrol ile kullanım
  Yenilenmiş karbon fiber türbin başlık

  Yenilenmiş karbon fiber türbin başlık tüm zeminlere uygun olarak tasarlanmıştır. Karbon fiber fırça ince tozları sert zeminlerden temizlerken; naylon kıllar ise halılardaki ve zemindeki kirleri temizler. Bir zemin türünden diğerine geçerken başlık değiştirmenize gerek yoktur.

  Yeniden tasarlanmış karbon fibre türbin başlık
  İnatçı Kirler için Fırça Başlık

  İnatçı kirler için kullanılabilen fırça başlık, hortuma takılarak sabit zeminlerdeki inatçı kirleri ve koltuk ya da döşemelerdeki kurumuş çamurları temizler.


  Tangle Free Türbin Başlık

  Tangle Free Türbin Başlık, içerisinde kılların birbirine dolanmadığı tek başlıktır. Fırça, içinde birbirinin tersi yönünde dönen başlıklar sayesinde kılları halılardan ve döşemelerden fırça içinde hiç dolaşıklık yaratmadan temizler. Diğer mini türbin başlıklarından daha fazla kılı haznede toplar. Oynar başlığı pürüzlü yüzeylerde zeminle tam bir temas sağlar böylelikle fırça mobilyaların önüne, yanına ve kenarlarına da erişerek kılları tüm köşelerden toplar.

  Tangle Free Türbin Başlık
  Körüklü sert zemin aparatı

  Körüklü sert zemin aparatı kiri ve tozu ahşaptan ve diğer hassas zeminlerden nazikçe temizlemek için yumuşak naylon kıllara sahiptir. Mobilyaların ve eşyaların arasındaki zor alanlara erişmek için ultra ince bir profile sahip olup 180° hareket edebilme kabiliyetine sahiptir. İki kıl perdesi vardır; birincisi büyük kir yığınlarını toplarken, ikincisi emiş sızıntısını önlemek amacıyla fırçanın zemine yapışmasını sağlar.

  Körüklü sert zemin aparatı
  Hijyenik ve hızlı hazne boşaltımı

  Tozu boşaltmak için düğmeye basmanız yeterli.

  Hijyenik ve hızlı hazne boşaltımı


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.