Samsung QE75Q80CATXTK 75 İnç 190 Ekran Q80C QLED 4K Smart Tv
Ürün Kodu : QE75Q80CATXTK
87.240,31 TL
100.971,17 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 97.942,04 TL %3  İndirim
Daha Fazla Samsung
Daha Fazla Televizyonlar
Beğen
Tükendi
Gelince Haber Ver
BU ÜRÜNDE KISITLI STOK BULUNMAKTADIR. LÜTFEN STOK SORUNUZ !\n
Bu Üründe Sadece İstanbul İçi Sevk Mevcuttur. İstanbul Dışı Sevk Maalesef Yoktur.
ÜCRETSİZ KARGO
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler Detay
Ürün
QLED
Serisi
8
Ekran
Ekran Boyutu
75"
Yenileme Hızı
100 Hz
Çözünürlük
3,840 x 2,160
Video
Resim Motoru
Nöral Quantum İşlemci 4K
Bir Milyar Renk
Evet
HDR (Yüksek Dinamik Aralık)
Quantum HDR+
HDR 10+
Yes (ADAPTIVE/ GAMING)
AI Görüntü Yükseltme
Evet
HLG (Hibrit Log Gamma)
Kontrast
Direct Full Array
Renk
%100 Renk hacmi
İzleme Açısı
Geniş İzleme Açısı
Parlaklık/Renk Tespiti
Parlaklık/Renk Algılama
Mikro Karartma
Üstün UHD Karartma
Kontrast Arttırıcı
Gerçek Derinlik Artırıcı
Film Modu
Hareket Teknolojisi
Motion Xcelerator Turbo+
Görüntü Berraklığı
Akıllı Kalibrasyon
Temel
Yönetmen Modu (FMM)
Ses
Dolby Atmos
Aktif Ses Yükseltici
Uyum Sağlayan Ses
Uyarlanabilir Ses+
Nesne Takip Sistemli Ses
OTS Lite
Q-Symphony
Ses Çıkışı (RMS)
40 W
Hoparlör Türü
2.2 CH
Bluetooth Ses
Çok Odalı Bağlantı
Bluetooth Ses Sistemi
İkili Ses Desteği (Bluetooth)
Buds Otomatik Geçiş
Akıllı Hizmet
İşletim Sistemi
Tizen™ Smart TV
Bixby
Uzak Alan Ses Etkileşimi
Web Tarayıcısı
SmartThings
Medya
Akıllı Özellikler
Çoklu Cihaz Deneyimi
Dokun ve İzle
Görüntülü Görüşme
Google Meet
Çoklu Ekran
En fazla 2 video
Müzik Duvarı
Mobil Kamera Desteği
Kolay Kurulum
Yes
Uygulama Yansıtma
Ambiyans Modu
Ambient Mode+
Kablosuz DeX
Bulut Hizmeti
Microsoft 365
İyileştirme
Üçlü Koruma
Oyun Özellikleri
Otomatik Oyun Modu (ALLM)
Game Motion Plus
Dinamik Siyah EQ
Çevresel Ses
Süper Ultra Geniş Açılı Oyun Görünümü
Mini Harita Yakınlaştırma
FreeSync
FreeSync Premium Pro
HGiG
Tuner / Yayın
Dijital Yayın
DVB-T2CS2 x 2
Analog Frekans Ayarlayıcı
2 Frekans Ayarlayıcı
CI (Ortak Arayüz)
CI+(1.4)
TV Şifresi
Bağlantılar
HDMI
4
USB
2
HDMI (Yüksek Kare Hızı)
4K 120 Hz (HDMI 1/2/3/4 için)
Ethernet (LAN)
1
Dijital Ses Çıkışı (Optik)
1
RF In (Karasal / Kablo / Uydu girişleri)
1/1 (Karasal Yayın için Ortak Kullanım)/2
CI Yuvası
WiFi
Evet (WiFi5)
Bluetooth
Evet (BT5.2)
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI ARC
eARC/ARC
Tasarım
Tasarım
Basit Eğimli
Çerçeve Tipi
4 Çerçevesiz
İnce Tip
İnce görünüm
Ön Renk
KARBON GÜMÜŞ
Stant Tipi
Yeni Altıgen Levha
Stant Rengi
KARBON GÜMÜŞ
Ek Özellik
Alt başlık (Alt yazı)
EPG
ConnectShare™
Genişletilmiş PVR
Evet (yalnızca IL)
Ekran Dili
Yerel Diller
Görüntü içinde Görüntü
Teletext (TTX)
Zaman Geçişi
Evet (yalnızca IL)
Evrensel Kumanda Desteği
Erişilebilirlik
Erişilebilirlik - Sesli Yönlendirme
Erişilebilirlik - TV Kumandasını Öğrenme / Menü Ekranını Öğrenme
Görme Bozukluğu Desteği
Menü ve Metin Yakınlaştırma, Yüksek Kontrast, SeeColors, Renk İnversiyonu, Gri Tonlama, Kapalı Ekran
İşitme Bozukluğu Desteği
Çoklu Ses Çıkışı, İşaret Dili Yakınlaştırma
Bedensel Engellilik Desteği
Yavaş Düğme Tekrarı
Güç ve Tasarruf Çözümleri
Eco Sensor
Güç Kaynağı
AC 220 - 240 V~ 50/60 Hz
Güç Tüketimi (Maks)
390 W
Enerji Verimlilik Sınıfı
G
Enerji Tüketimi (Bekleme)
0.50 W
Enerji Tüketimi (Normal)
141 W
Yıllık Enerji Tüketimi (AB standardı)
196 kWh
Otomatik Kapanma
Otomatik Güç Tasarrufu
Boyutlar
Paket Boyutu (GxYxD)
1872 x 1124 x 191 mm
Stantlı Set Boyutu (GxYxD)
1670.6 x 1018.9 x 313.5 mm
Stantsız Set Boyutu (GxYxD)
1670.6 x 958.5 x 46.7 mm
Stant (Temel) (GxD)
420.0 x 313.5 mm
VESA Spec
400 x 400 mm