Samsung QE85QN900CTXTK 85 İnç Lifestyle QN900C Neo QLED 8K Smart TV
Ürün Kodu : QE85QN900CTXTK
409.722,02 TL
474.208,71 TL
%0 İndirim
Havale Fiyatı : 459.982,45 TL %3  İndirim
Daha Fazla Samsung
Daha Fazla Televizyonlar
Beğen
Tükendi
Gelince Haber Ver
BU ÜRÜNDE KISITLI STOK BULUNMAKTADIR. LÜTFEN STOK SORUNUZ !\n
Bu Üründe Sadece İstanbul İçi Sevk Mevcuttur. İstanbul Dışı Sevk Maalesef Yoktur.
ÜCRETSİZ KARGO
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
Teknik Özellikler
Ürün
QLED
Serisi
9
Ekran
85"
Çözünürlük
7.680 x 4.320
Teknik Özellikler Detay
Ürün
QLED
Serisi
9
Ekran
Ekran Boyutu
85"
Yenileme Hızı
100Hz (144Hz’ye kadar)
Çözünürlük
7.680 x 4.320
Anti Reflection (Yansıma Önleyici)
Evet
Video
Resim Motoru
Neo Quantum HDR 8K Pro
Bir Milyar Renk
Evet
HDR (Yüksek Dinamik Aralık)
Neo Quantum HDR 8K Pro
HDR 10+
Evet (UYARLANABİLİR/OYUN)
AI Görüntü Yükseltme
HLG (Hibrit Log Gamma)
Kontrast
Quantum Matrix Teknolojisi Pro
Renk
Quantum Nokta ile %100 Renk Yoğunluğu
İzleme Açısı
Ultra Geniş İzleme Açısı
Parlaklık/Renk Tespiti
Parlaklık/Renk Algılama
Mikro Karartma
Üstün 8k Karartma Pro
Kontrast Arttırıcı
Gerçek Derinlik Artırıcı Pro
Film Modu
Hareket Teknolojisi
Motion Xcelerator Turbo Pro
Görüntü Berraklığı
Uzman Kalibrasyon
Akıllı Kalibrasyon
Temel/Profesyonel
Yönetmen Modu (FMM)
Görüntüleme
Otomatik HDR Görüntüleme
Ses
Dolby Atmos
Aktif Ses Yükseltici
Uyum Sağlayan Ses
Uyarlanabilir Ses Pro
Nesne Takip Sistemli Ses
OTS Pro
Q-Symphony
Ses Önseçim Tanımlayıcı
Yok
Ses Çıkışı (RMS)
90W
Hoparlör Türü
6.2.4CH
Bluetooth Ses
Çok Odalı Bağlantı
Bluetooth Ses Sistemi
İkili Ses Desteği (Bluetooth)
Buds Otomatik Geçiş
Akıllı Hizmet
İşletim Sistemi
Tizen™ Smart TV
Bixby
Uzak Alan Ses Etkileşimi
TV Plus
Yok
Web Tarayıcısı
AI Hoparlör ile Çalışır
SmartThings
Medya
Akıllı Özellikler
Çoklu Cihaz Deneyimi
TV’de NFC
Dokun ve İzle
Görüntülü Görüşme
Google Meet
Çoklu Ekran
en fazla 4 video
Müzik Duvarı
Mobil Kamera Desteği
Kolay Kurulum
Uygulama Yansıtma
Ambiyans Modu
Ambiyans Modu+
Kablosuz DeX
Bulut Hizmeti
Microsoft 365
NFT
Oyun Özellikleri
Otomatik Oyun Modu (ALLM)
Game Motion Plus
Dinamik Siyah EQ
Çevresel Ses
Süper Ultra Geniş Açılı Oyun Görünümü
Mini Harita Yakınlaştırma
FreeSync
FreeSync Premium Pro
G-Sync
Light-sync
HGiG
Gaming Hub
Tuner / Yayın
Dijital Yayın
DVB-T2CS2 x 2
Analog Frekans Ayarlayıcı
2 Frekans Ayarlayıcı
CI (Ortak Arayüz)
CI+(1.4)
TV Şifresi
Bağlantılar
HDMI
4
USB
3
HDMI (Yüksek Kare Hızı)
4K 144Hz (HDMI 1/2/3/4 için)
İç Bileşenler (Y/Pb/Pr)
USB-C (Sadece Kamera)
1
Ethernet (LAN)
POGO (Sadece SlimFit Kamera)
Ses Çıkışı (Mini Jak)
Dijital Ses Çıkışı (Optik)
1
RF In (Karasal / Kablo / Uydu girişleri)
1/1(Karasal Yayın için Ortak Kullanım)/1
Dış Bağlantı (RS-232C)
CI Yuvası
WiFi
Evet (WiFi 6)
Bluetooth
Evet (BT5.2)
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI ARC
eARC
Tasarım
Tasarım
Sonsuz Tasarım
Çerçeve Tipi
Sıfır Çerçeve
İnce Tip
Ultra İnce
Ön Renk
TİTANYUM SİYAHI
Stant Tipi
İNCE OC STANT
Stant Rengi
TİTANYUM SİYAHI
Ek Özellik
Otomatik Çevirme
9:16 Ekran Desteği
Sanat Modu (Çerçeve)
Hareket Tespit (Çerçeve)
Knox Vault
Alt başlık (Alt yazı)
EPG
ConnectShare™
Genişletilmiş PVR
Evet (yalnızca IL)
Ekran Dili
Yerel Diller
Görüntü içinde Görüntü
Teletext (TTX)
Zaman Geçişi
Evet (yalnızca IL)
One Connect Box
One Connect (Y23 8K)
V-Chip
Evrensel Kumanda Desteği
Erişilebilirlik
Erişilebilirlik - Sesli Yönlendirme
Erişilebilirlik - TV Kumandasını Öğrenme / Menü Ekranını Öğrenme
Görme Bozukluğu Desteği
İşitme Bozukluğu Desteği
Çoklu Ses Çıkışı, İşaret Dili Yakınlaştırma
Bedensel Engellilik Desteği
Yavaş Düğme Tekrarı
Güç ve Tasarruf Çözümleri
Eco Sensor
Güç Kaynağı
AC220-240V~ 50/60Hz
Güç Tüketimi (Maks)
475 W
Enerji Verimlilik Sınıfı
G
Enerji Tüketimi (Bekleme)
0,50 W
Güç Tüketimi (Enerji Tasarruf Modu)
Enerji Tüketimi (Normal)
168 W
Yıllık Enerji Tüketimi (AB standardı)
233 kWh
Otomatik Kapanma
Otomatik Güç Tasarrufu
Boyutlar
Paket Boyutu (GxYxD)
2090 x 1260 x 220 mm
Stantlı Set Boyutu (GxYxD)
1876,6 x 1146,8 x 303,7 mm
Stantsız Set Boyutu (GxYxD)
1876,6 x 1071,5 x 15,4 mm
Stant (Temel) (GxD)
360 x 303,7 mm
Stant (Minimum) (GxD)
VESA Spec
600 x 400 mm